• slider2.jpg
  • slider0.jpg
  • slider3.jpg
  • slider4.jpg
  • slider1.jpg

Beczka ogrodowa

Gorące kąpiele wodne towarzyszyły człowiekowi od zarania dziejów. W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób korzysta z tej przyjemności poprzez kąpiel w baliach drewnianych. Kąpiel w balii dostarcza niezapomnianych wrażen i wpływa na zwiększenie odporności organizmu.

produkty »

Ruska bania

Ruska bania to sauna zewnętrzna, która przynosi nieocenione korzyści dla organizmu. Już jedna wizyta w bani poprawia samopoczucie i odpręża. Jednocześnie daje potężny zastrzyk energii i pozwala na szybką regenerację.

produkty »

Sauna Beczka

Sauna Beczka to firma z wieloletnim doświadczeniem. Na rynku działamy od 1998 roku. Jesteśmy bezpośrednim producentem saun ogrodowych, balii i beczek kąpielowych. Nasza firma projektuje i wykonuje produkty wysokiej jakości, z których każdy dopasowany jest do potrzeb i wymagań Klienta. Doskonały poziom usług i wysoka jakość produktów wynika z wykwalifikowanej kadry oraz najlepszych, certyfikowanych surowców.

Sauny i balie ogrodowe to produkty, dzięki którym nasi klienci mogą spędzać miłe chwile na terenie własnej działki. Zarówno sauny, jak i balie wykonane są z wysokiej jakości materiałów, z dużą starannością o detale wykończenia, tak aby zapewnić Państwu pełen komfort użytkowania. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w projektowaniu i wykonawstwie opracowaliśmy najlepsze technologie budowy. Każda sauna, beczka ogrodowa czy też balia kąpielowa są przestrzenią relaksu i zdrowia, stworzoną zgodnie z wizją naszych klientów. Sauna ogrodowa przyspiesza pozbywanie się toksyn z organizmu, poprawia koncentrację i niweluje poczucie zmęczenia. Specjaliści wśród właściwości zdrowotnych, płynących z przebywania w takich strefach relaksu, wymieniają także między innymi poprawę w funkcjonowaniu nerek, przyspieszenie metabolizmu białek czy łatwiejsze spalanie cholesterolu. Można więc powiedzieć, że sauna zewnętrzna poprawia samopoczucie w wielu obszarach.

Poza profesjonalnym doradztwem oraz produkcją zapewniamy transport oraz montaż saun, beczek i balii na miejscu u klienta.

W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne sauny ogrodowe, ruskie banie, sauny zewnętrzne, beczki po saunie oraz balie kąpielowe, w których można się ogrzać, skorzystać z hydromasażu czy też airmasażu.

 

 

Co nas wyróżnia?

Produkty naszej firmy to przede wszystkim:

  • Wysokiej jakości surowce

  • Dbałość o szczegóły wykończenia

  • Estetyka i staranność wykonania detali

  • Niezmienna grubość ścian saun 70 mm, balii 44 mm

  •    

 

Doradzamy, projektujemy, wykonujemy, zawozimy, montujemy

sauna ogrodowa

balia ogrodowa

bania ruska

 

 

<a target="_blank" href="/https://wizytowka.rzetelnafirma.pl/Z08GZDP5" rel="nofollow"><img title="Kliknij i sprawdź status certyfikatu" alt="" src="/https://aktywnybaner.rzetelnafirma.pl/ActiveBanner/GetActiveBannerImage/3/Z08GZDP5
" style="border:none;"></a>